یک تصویر از مسیر پشت سر

این روزها در محل کار به دنبال یادگیری هرچه بیشتر فوتوشاپ هستم و تلاش برای انجام کارهای گرافیکی مرا به یاد دورانی که با AE و Vegas و 3Ds Max کار میکردم می اندازد .

از قضا امروز بدون اینکه به گرافیک و نرم افزارهای مربوطش فکر کنم ، در تلاش بودم تا صندوق ورودی ایمیلم را خالی کنم ، تصمیم گرفتم برای اینکه انجام این کار جالب تر باشد از آخر به اول پاکسازی را انجام دهم .

صفحه یکی مانده به آخر شامل ایمیل های زیر بود :

youtube_2012

با دیدن تصویر ایمیل اشتراک هایی که دیگران در کانال یوتیوب من انجام داده بودند خاطره آن روزهایی که با نرم افزارهای گرافیکی شدیدا درگیر بودم و صبح تا شبم در میان ویدئو های آموزشی و تمپلت ها می گذشت برایم زنده شد . به یاد اهدافم در سال 2012 افتادم ،7 سال پیش .

در چند ثانیه مسیری که در این 7 سال طی کرده ام و بالا و پایین هایش و شکست و برد هایش از جلوی چشمانم رد شد . خوشحال شدم ، خوشحال شدم که همواری در حال طی کردن مسیری بوده ام و هستم و هیچگاه یک جا و بی هدف و بی انگیزه ننشسته ام .

انگیزه و هدف و مسیر ، اگر چه کم و زیاد بوده ، اما همیشه بوده . ای کاش می شد از سال های قبل تر از آن و مسیر و هدف و انگیزه ام هم مدرکی پیدا کنم ، تا بنشینم و مسیرم را از سال ها قبل تر مشاهده کنم و خودم را برای مسیر آینده ام ، فارغ از کم و کاستی و آسانی و سختی هایش آماده کنم .

اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید