دفتر کاری شما ، بیرون از دفتر کاری شما

عنوان بالا ، عنوان تبلیغات محیطی ای است که شرکت proximity که یک شرکت تبلیغاتی کلمبیایی است ، برای StarBucks انجام داده .

پیامی که این تبلیغ میرساند این است که : استارباکس تنها جایی برای نوشیدن قهوه و صحبت با دوستان نیست ، بلکه استارباکس به محلی خاص برای گردهمایی های بیزینسی تبدیل شده که در آن کارآفرینان میتوانند در مورد بیزینس خود با همکارانشان ملاقات و گفتگو کنند .

ُYour office outside your office , Starbucks ads

ُYour office outside your office , Starbucks ads

ُYour office outside your office , Starbucks ads

 

این تبلیغ یک موضع یابی (Positioning) جدید برای قهوه های استارباکس است ، اگر تا دیروز قهوه های استارباکس و محیط آن صرفا به محلی برای رفع خستگی و سپری کردن زمان با دوستان تعبیر میشد ، استارباکس با این تبلیغ محیطی جدید در جال جایگاه یابی جدیدی برای شعبه هایش به عنوان محلی برای گردهمایی بیزینسی و صحبت و انجام کارهای اداری با همکاران است . (قبل از این تبلیغ هم استفاده از قهوه های استارباکس در محل کار امری جا افتاده بود ، اما استارباکس با این جایگاه یابی سعی در این دارد که کارمندان سازمان ها را برای صحبت در مورد بیزینس به محیط استارباکس بکشاند).

در آخر هم ، نکته جالبی که در این تبلیغ نهفته است ، استفاده از مجموعه نرم افزار های آفیس در طراحی بصری این تبلیغ است ، مجموعه نرم افزار های آفیس از دو جهت به اثربخشی بیشتر تبلیغ کمک میکنند :

اول اینکه – پیام تبلیغ میگوید : ” دفترکار شما ، بیرون دفترکار شما ” و Office که مجموعه نرم افزاری استفاده شده در تبلیغ است ، خود به معنای دفترکار است .

دوم اینکه – استفاده از مجموعه نرم افزار های آفیس در این تبلیغ به جلب توجه بیشتر جامعه مخاطب آن که مدیران و کارکنان سازمان ها هستند کمک میکند ، چرا که این افراد به صورت روزانه با مجموعه نرم افزار های آفیس کار میکنند و به چشمشان آشنا می آید .

 

 

 

اشتراک گذاری :

پاسخی بگذارید